top of page

JA WYBRAĆ MIEJSCE NA WESELE?

Zaktualizowano: 12 maj 2019


Miejsce na wesele
fotograf: Shaun Menary Photography

Obok wyboru właściwego partnera ;), wybór miejsca w którym powiecie sobie "tak" i w którym odbędzie się Wasze wesele, to najważniejsza decyzja jaką przyjdzie Wam podjąć podczas planowania swojego wielkiego dnia. To na jaką przestrzeń się zdecydujecie, wpłynie nie tylko na jakość weselnej zabawy ale też na dekoracje, suknię ślubną a nawet na to kto będzie pracował dla Was podczas wesela. Od czego rozpocząć poszukiwana?


Po pierwsze: wizja przyjęcia.


Począwszy od tego jak chcecie żeby miejsce Waszego wesela wyglądało, przez oczywiście budżet, liczbę gości jaką chcecie zaprosić, miejsce - czy ma to być pałac, dworek, sala bankietowa, stodoła czy namiot, aż po termin/-y w jakich chcecie i możecie się pobrać oraz - to ważne - w jakich dostępni są Wasi najważniejsi goście.

Te wszystkie informacje są absolutnie niezbędne i stanowią trzon organizacji przyjęcia weselnego. Kwoty i ilości warto sobie zapisać, podobnie jak zdjęcia z inspiracjami, które pomogą oszacować chociażby koszt dekoracji.


Po drugie: dobry research.


Jeżeli właśnie podjęliście decyzję o organizacji wesela, przeglądanie ślubnych grup wsparcia, forów tematycznych czy blogów, na pewno nie jest Wam obce - raczej stało się formą spędzania wolnego czasu ;). Poszukiwania idealnego miejsca na wesele - takiego, które będzie pasowało do Waszego wyobrażenia, będzie dostępne w interesującym Was terminie, nie odstraszy odległością czy ceną, mogą być męczące i - nie ma co ukrywać - frustrujące. Niestety, tej części przygotowań nijak nie da się pominąć (chyba, że znalezienie lokalu polecicie wedding plannerowi - wiecie gdzie szukać ;) https://www.dlugoiszczesliwieweddings.pl/organizacja-waszego-dnia) i trzeba zacisnąć zęby spędzając kolejne popołudnie na przeglądaniu www hoteli i lokali.


Główna zasada to studzenie emocji i nie decydowanie od razu się na pierwszy lokal jaki się Wam spodoba. Poniżej znajdziecie specjalną listę, którą przygotowałam specjalnie dla Was by ułatwić Wam spisywanie wszystkich plusów i minusów miejsc jakie rozważacie pod kątem wesela. Nawet jeżeli ostatecznie zdecydujecie się na wybór lokalu, w którym zakochaliście się tuż po znalezieniu go w sieci, warto odwiedzić inne miejsca choćby po to by zdobyć argumenty do negocjacji ceny w miejscu, na którym naprawdę Wam zależy.


Po trzecie... po więcej rad jak bezpiecznie i trafnie wybrać idealny lokal na wesele, zapraszam Was na mój kanał na YouTube: www.youtube.com/dlugoiszczesliwie, tam znajdziecie 10-cio minutowy poradnik, który pozwoli Wam przebrnąć przez gąszcz ofert.


A jeśli macie już na oku kilka miejsc, koniecznie skorzystajcie z pomocnika, który dla Was przygotowałam i który bezpłatnie możecie ściągnąć spod linka znajdującego się poniżej.


KLIKNIJ BY POBRAĆ DARMOWĄ POMOC PRZY WYBORZE LOKALU: https://www.dropbox.com/s/kvbhf7ib2sguds3/Pomoc%20w%20wyborze%20miejsca%20na%20wesele.pdf?dl=0


Trzymam za Was mocno kciuki i wierzę, że od znalezienia wymarzonego miejsca na przyjęcie weselne, dzieli Was już tylko krok :)


Pamiętajcie, że jeśli potrzebujecie pomocy lub wsparcia przy organizacji ślubu, chętnie odpowiem na Wasze pytania podczas niezobowiązującego spotkania na live chat lub - z wielką przyjemnością - osobiście.


Bądźmy w kontakcie :)

Karolina

Commenti


bottom of page