top of page
diploma_PL.jpg
KONRAD I ASIA

Pomimo czasu jaki upłynął od naszego ślubu, nadal nie potrafimy opisać jak wdzięczni jesteśmy Karolinie za pomoc, wsparcie i serce jakie włożyła w organizację tego dnia. Pierwsze wrażenie okazało się być właściwym. Karolina jest nie tylko cierpła i kreatywna, ale przede wszystkim kompetentna i już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że podziela naszą wizję wesela. Mieliśmy najwspanialszy ślub jaki mogliśmy sobie tylko wymarzyć...

Żadne słowa nie oddadzą naszego szczęścia z decyzji o współpracy

z Długo i Szczęśliwie.

AGA I PACO

Jeśli cenicie dobrą energię i lubicie kierować się sercem to Karolina jest organizatorką dla was! Profesjonalna i zawsze z uśmiechem, na każdy problem ma przynajmniej trzy rozwiązania. Planowanie naszego wesela było bezstresową przyjemnością. Wszystko na luzie, ale zawsze trzymała rękę na pulsie. Ma kontakt do najlepszych w branży, od miejsca na wesele do drukarni zaproszeń.

Od pierwszej rozmowy przez Skype wiedzieliśmy, że jest idealną osobą, która da nam dużo pozytywnej energii.

Polecamy Karolinę w stu procentach!

MALWA I MICHAŁ

Nigdy nie przypuszczaliśmy, że przygotowania do ślubu mogą być bezstresowe i tak sprawne. 

Gdybyśmy tylko mogli raz jeszcze przeżyć ten dzień, poprosilibyśmy o pomoc Karolinę. Podczas organizacji naszego przyjęcia nie było ani jednej sytuacji, czy rzeczy która byłaby niemożliwa dla naszej wedding plannerki.

Karolina ma 100% naszego zaufania, gorąco ją polecamy i rekomendujemy wszystkim narzeczonym, którzy chcą beztrosko świętować zmianę stanu cywilnego! 

ANETA I TONY

Karolina,

Dziękujemy Ci za Twoje ogromne zaangażowanie w organizację naszego ślubu, za Twoją cierpliwość, kreatywność i to, że nie było dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Nasz ślub i wesele były dokładnie takie jak tego chcieliśmy! A jeśli ta piękna pogoda też była Twoją zasługą, dziękujemy jeszcze bardziej! 

Aneta & Tony 

bottom of page