IMG_9640.JPG

COVID SAFE WEDDING

DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ BY PRZYGOTOWANIA 

DO DNIA WASZEGO ŚLUBU, POZBAWIONE BYŁY

NIEPOTRZEBNEGO STRESU, JEDNOCZEŚNIE DBAJĄC

BEZPIECZEŃSTWO WAS I WASZYCH GOŚCI.  

jnowak-20200516-185940_websize.jpg

PAKIET Nº1

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA

Idealny jeśli zależy Wam na pełnym wsparciu, kompleksowej organizacji ślubu

i wesela oraz koordynacji dnia. Przeprowadzamy Was przez cały proces przygotowań, razem z Wami tworzymy koncepcję przyjęcia, towarzyszymy Wam na spotkaniach i degustacjach,

a w dniu ślubu koordynujemy pracę wszystkich podwykonawców.

jnowak-20200516-191112_websize.jpg

PAKIET Nº2

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA

Zapewnia wsparcie organizacyjne i merytoryczne wtedy gdy go potrzebujecie.

W ramach pakietu zorganizujemy te elementy, które sami wybierzecie.

Na ostatnim etapie przejmujemy kontrolę nad przygotowaniami, wspólnie tworząc m.in. scenariusz, tak abyście mogli spokojnie odliczać czas do Waszego Dnia, zamiast pilnować formalności.

img-190810-142446_websize.jpg

PAKIET Nº3

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU

Polecamy jeśli organizujecie wesele samodzielnie, ale potrzebujecie wsparcia w dniu ślubu. Zapewniamy profesjonalną koordynację pracy wszystkich podwykonawców oraz towarzyszymy Wam w tym wyjątkowym dniu. Dodatkowo zapewniamy przygotowanie logistyczne

i opracowanie scenariusza przebiegu wydarzenia.

JAK WYGLĄDA NASZA WSPÓŁPRACA?

Jako wedding planner, od naszego pierwszego spotkania skupiam się na uważnym słuchaniu tego, o czym mówicie. Możecie liczyć na moje wsparcie, doświadczenie, rady i sprawdzone rozwiązania. Przygotuję dla Was harmonogram prac, według którego będziemy działać podczas przygotowań oraz budżet, abyście wiedzieli jak w danym momencie mają się Wasze wydatki. Moim zadaniem będzie m.in. negocjowanie umów oraz weryfikacja podpisywanych przez Was dokumentów. Podczas spotkań niejednokrotnie dołączać będą do nas podwykonawcy, z którymi regularnie współpracuję i - mam taką nadzieję - z którymi również złapiecie świetny kontakt! Wspólne spotkania, to doskonała okazja by zobaczyć jak działamy jako Wasz prywatny, ślubny team, doświadczonych i utalentowanych ekspertów branży ślubnej. 

Pierwszym krokiem do naszej współpracy jest spotkanie na kawie (albo online - wtedy kawa we własnym zakresie!) i rozmowa pełna pytań, dzięki której mogę poznać Was nie jako Klientów, ale jako Parę - dwoje kochających się ludzi, planujących wspólne życie i najlepsze wesele. Rozmawiam z Wami o tym co lubicie i eliminuję już na samym początku to, co jest Wam zupełnie obce, Takie spotkanie i drobiazgowa rozmowa to najlepszy sposób na to by mieć pewność, że wiem czego oczekujecie. Z taką wiedzą jesteśmy naprawdę dobrze przygotowani do zorganizowania najpiękniejszego ślubu i najlepszego wesela na jakim byli Wasi przyjaciele!