jnowak-20200516-185940_websize.jpg

KOMPLEKSOWA
ORGANIZACJA

ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO

 Przygotowujemy od A do Z dzień Waszego ślubu, przejmując wszystkie obowiązki, rekomendując sprawdzone rozwiązania i najlepszych partnerów z branży ślubnej. Towarzyszymy Wam na

spotkaniach i degustacjach, planujemy logistykę przyjęcia, pośredniczymy w kontakcie, a w dniu ślubu koordynujemy pracę wszystkich zaangażowanych usługodawców.

jnowak-20200516-191112_websize.jpg

CZĘŚCIOWA
ORGANIZACJA

ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO

Zapewniamy wsparcie organizacyjne i merytoryczne wtedy gdy go potrzebujecie.

W ramach pakietu zorganizujemy te elementy, które sami wybierzecie.

Na ostatnim etapie przejmujemy kontrolę nad przygotowaniami, wspólnie tworząc m.in. scenariusz, tak abyście mogli spokojnie odliczać czas do Waszego Dnia, zamiast pilnować formalności.

img-190810-142446_websize.jpg

KOORDYNACJA
WASZEGO DNIA

ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO

Być może organizujecie wesele samodzielnie, ale potrzebujecie wsparcia w dniu ślubu? Zapewniamy profesjonalną koordynację pracy wszystkich podwykonawców oraz towarzyszymy Wam w tym wyjątkowym dniu. Dodatkowo zapewniamy przygotowanie logistyczne

i opracowanie scenariusza przebiegu wydarzenia.

IMG_9641_edited_edited_edited.png

MICRO WEDDING
KAMERALNE PRZYJĘCIA ŚLUBNE

Świętowanie w mniejszym gronie nie musi oznaczać kompromisów i może być równie wykwintnym oraz  indywidualnie przygotowanym przyjęciem, co standardowe wesele z dziesiątkami gości. Planujecie obiad w ukochanej restauracji lub uroczystą kolację w przydomowym ogrodzie? Zadbamy o stworzenie kameralnej uroczystości, zachowując przy tym standardy pracy jak przy największych ślubnych realizacjach.

jnowak-20200516-161232.jpg

WIECZÓR PANIEŃSKI
PERSONALIZOWANY I KREATYWNY

Jesteś przyszłą panną młodą i postanowiłaś wziąć sprawy w swoje ręce, lub chcesz stworzyć niezapomniane wydarzenie dla przyjaciółki, która wychodzi za mąż? Oferujemy profesjonalną organizację wieczorów panieńskich, których scenariusz i motyw powstają od podstaw z dedykacją dla indywidualnej panny młodej. 

jnowak-20200516-163342.jpg

WEDDING CONCIERGE
DLA WYMAGAJĄCYCH PAR MŁODYCH

Jako jedyni w Krakowie świadczymy ekskluzywne usługi ślubnego concierge, Realizujemy indywidualne zlecenia dla Par Młodych oraz Waszych gości z zakresu m.in. organizacji transferów, pet-sittingu, rezerwacji restauracyjnych czy organizacji zaręczyn w Krakowie.

JAK WYGLĄDA NASZA WSPÓŁPRACA?

Jako wedding planner, od naszego pierwszego spotkania skupiam się na uważnym słuchaniu tego, o czym mówicie. Możecie liczyć na moje wsparcie, doświadczenie, rady i sprawdzone rozwiązania. Przygotuję dla Was harmonogram prac, według którego będziemy działać podczas przygotowań oraz budżet, abyście wiedzieli jak w danym momencie mają się Wasze wydatki. Moim zadaniem będzie m.in. negocjowanie umów oraz weryfikacja podpisywanych przez Was dokumentów. Podczas spotkań niejednokrotnie dołączać będą do nas ślubni partnerzy, z którymi regularnie współpracuję i - mam taką nadzieję - z którymi również złapiecie świetny kontakt! Wspólne spotkania, to doskonała okazja by zobaczyć jak działamy jako Wasz prywatny, ślubny team, doświadczonych i utalentowanych ekspertów branży ślubnej. 

Pierwszym krokiem do naszej współpracy jest spotkanie na kawie (albo online - wtedy kawa we własnym zakresie!) i rozmowa pełna pytań, dzięki której mogę poznać Was nie jako Klientów, ale jako Parę - dwoje kochających się ludzi, planujących wspólne życie i najlepsze wesele. Rozmawiam z Wami o tym co lubicie i eliminuję już na samym początku to, co jest Wam zupełnie obce, Takie spotkanie i drobiazgowa rozmowa to najlepszy sposób na to by mieć pewność, że wiem czego oczekujecie. Z taką wiedzą jesteśmy naprawdę dobrze przygotowani do zorganizowania najpiękniejszego ślubu i najlepszego wesela na jakim byli Wasi przyjaciele!

jnowak-20200516-175957.jpg