top of page

KarolinaDługoiSzczęśliwie-MartaSputo-21.jpg

o mnie

KAROLINA
KOWALSKA

Kim jestem? Właścicielką agencji ślubnej i wedding plannerką, kreatywną duszą.

 

Wewnętrzna potrzeba celebrowania życia, zdolność kreowania przestrzeni do owej celebracji i miłość do piękna już dawno sprawiły, że organizacja przyjęć ślubnych stała się tym, co każdego dnia daje mi satysfakcję i wymarzoną pracą.

 

Mój ślubny biznes ewoluował na przestrzeni czasu, aż do momentu gdy zdecydowałam postawić na to co od zawsze było najbliższe mojemu sercu - luksusowe, ponadczasowe, klasyczne piękno w każdym wymiarze. Ta decyzja sprawiła, że w swojej pracy jestem autentyczna i pewna swoich decyzji, tworząc dla moich klientów przyjęcia, które na długo pozostają w pamięci.

Prywatnie każdą wolną chwilę najchętniej spędzam nad polskim morzem lub na południu Włoch. Jeśli nie ma mnie przed komputerem, najczęściej bywam w kuchni, na spacerach z ukochanym psiakiem lub zaszywam się by wreszcie przeczytać wszystkie książki, które nadal czekają na swoją kolej.

MOJA FILOZOFIA PRACY

Luksusowy, ekskluzywny - na rynku ślubnych usług te określenia używane jest niezwykle często i są różnie rozumiane. Dla mnie luksusem jest jakość świadczonych usług i indywidualne rozumienie potrzeb Pary Młodej. Bez względu na to, czy organizujemy przyjęcie w 5* hotelu, rezerwujemy niestandardową usługę, czy planujemy dzień ślubu na przekór tradycjom - jestem do Waszej dyspozycji, by stworzyć wyjątkowe doświadczenie dla Was oraz Waszych gości.

Koordynacja ślubu Kraków.png
260.jpg
jnowak-20230615-151644_websize.jpg
bottom of page