top of page

jnowak-20230615-151644_websize.jpg

o mnie

KAROLINA
KOWALSKA

Zacznę od tego, że podobno na zdjęciach wyglądam na bardziej surową i mniej przyjazną niż jestem w rzeczywistości - nie zachęcam więc do oceniania tej książki po okładce. Kim jestem? Kreatywną, empatyczną duszą, która od zawsze odnajdywała się w tworzeniu przyjęć z każdej nadarzającej się okazji.

 

Ta wewnętrzna potrzeba celebrowania dużych i małych, mniej i bardziej ważnych momentów życia, zdolność kreowania przestrzeni do owej celebracji i miłość do piękna już dawno sprawiły, że organizacja przyjęć ślubnych stała się tym, co każdego dnia daje mi satysfakcję i wymarzoną pracą.

 

Mój ślubny biznes ewoluował na przestrzeni czasu, aż do momentu gdy zdecydowałam postawić na to co od zawsze było najbliższe mojemu sercu - wyszukane ale jednocześnie ponadczasowe, klasyczne piękno w każdym wymiarze. Ta decyzja sprawiła, że w swojej pracy jestem autentyczna i pewna swoich decyzji, tworząc dla moich klientów przyjęcia, które na długo pozostają w pamięci.

Prywatnie każdą wolną chwilę najchętniej spędzam nad polskim morzem lub na południu Włoch - tak napisałabym jeszcze jakiś czas temu. Prawda jest taka, że chcąc łapać chwile każdego dnia, zabieram laptopa i siadam przy filiżance flat white w jednej z krakowskich kawiarni, chłonąc energię mojego ukochanego miasta. Uwielbiam gotować (weganizowanie potraw jest moim konikiem, z którego jestem szalenie dumna!), czytać książki o tematyce psychologicznej i spędzać czas ze swoimi ośmioma łapkami - psim seniorem Franciszkiem i kocią znajdą Alką (fun fact: podczas jednego z wesel, które koordynowałam, znalazłam na parkingu kocię bez mamy. Z koordynacji wróciłam do domu z bilansem kolejnego zorganizowanego ślubu i kotem).

MOJA FILOZOFIA PRACY

Luksusowy, ekskluzywny - na rynku ślubnych usług te określenia używane jest niezwykle często i są różnie rozumiane. Dla mnie luksusem jest jakość świadczonych usług i indywidualne rozumienie potrzeb Pary Młodej. Bez względu na to, czy organizujemy przyjęcie w 5* hotelu, rezerwujemy niestandardową usługę, czy planujemy dzień ślubu na przekór tradycjom - jestem do Waszej dyspozycji, by stworzyć wyjątkowe doświadczenie dla Was oraz Waszych gości. Ślub, dzień który będzie Wasz.

bottom of page