top of page
did`_logo.png
193664f544644eaf68b09b9232bab168.jpg
104ab186c2c977b4ff0d9076cba14df3.jpg

     PAKIET Nº1   - kompleksowa organizacja      

Cena: 10.000 zł (brutto)

płatne w ratach

To nasz najbardziej popularny pakiet, który całkowicie odciąża Was z poszukiwań i wymiany dziesiątek, a czasami setek przedślubnych maili. Możecie w pełni liczyć na kompleksową pomoc i opiekę od momentu podpisania umowy aż do dnia ślubu oraz doradztwo w zakresie:

 • stworzenia koncepcji przyjęcia weselnego (styl, dekoracje, plan stref itd.)

 • wyboru wyjątkowego miejsca przyjęcia lub pięknej lokalizacji plenerowej 

 • wyboru fotografa, który uwieczni momenty Waszego najważniejszego dnia

 • wyboru ekipy/operatora video

 • wyboru florysty i dekoratora, którzy stworzą zachwycające dekoracje 

 • wyboru profesjonalnego DJa lub live band'u, którzy porwą Waszych gości na parkiet

 • doboru oprawy muzycznej ceremonii ślubnej

 • wyboru papeterii ślubnej (zaproszeń, kart menu, winietek, tablicy usadzenia gości)

 • wyboru oświetlenia sali, ogrodu, wynajmu napisów świetlnych oraz neonów

 • wynajmu mebli i dodatków (krzeseł, stołów, mebli ogrodowych itp.)

 • wynajmu namiotu, jeżeli marzycie o garden party lub przyjęciu w plenerze

 • wyboru Waszego weselnego tortu oraz słodkości na słodki stół

 • wyboru barmanów, którzy zadbają o efektowne drinki dla Waszych gości 

 • doboru profesjonalnego fryzjera oraz makijażystki

 • doboru sukni ślubnej oraz ubioru Pana Młodego i druhen

 • wyboru obrączek i biżuterii ślubnej 

 • wynajmu transportu do ślubu (samochodu retro, klasyka, limuzyny)

 • wynajmu transportu dla gości (limuzyny, mini busy, autokary, pojazdy elektryczne)

 • wyboru szkoły tańca lub profesjonalnego nauczyciela

 • doboru animacji, atrakcji i zabaw dla najmłodszych

 • doboru atrakcji dla gości

 • organizacji prezentów dla gości i rodziców

 • wyboru hotelu dla Was i Waszych gości 


W ramach pakietu otrzymujecie również: opracowanie Waszego ślubnego budżetu, bieżącą kontrolę wydatków, przypomnienia o nadchodzących weselnych płatnościach, obecność podczas degustacji i wizji lokalnych, opracowanie harmonogramu przygotowań, rekomendację najlepszych firm z branży ślubnej i rezerwację terminów, przygotowanie scenariusza dnia ślubu, obecność wedding plannera w dniu ślubu oraz koordynację wydarzeń i pracę zatrudnionych podwykonawców.

Usługi dodatkowo płatne, wyceniane indywidualnie: organizacja wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, organizacja czasu wolnego gości weselnych (wycieczki, animacje w inny dzień niż dzień ślubu), przygotowanie przyjęcia powitalnego, organizacja poprawin, organizacja wesela dłuższego niż jednodniowe, organizacja podróży poślubnej.

       PAKIET Nº2  -  częściowa organizacja          

Cena: 6.500 zł (brutto)

płatne w ratach

To pakiet, który idealnie sprawdzi się jeżeli potrzebujecie wsparcia jedynie w wybranych przez siebie elementach organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Otrzymujecie pomoc na dowolnym etapie przygotowań. Macie już miejsce wesela, podpisaną umowę z zespołem, fotografem i ulubioną cukiernią, ale brakuje Wam np. pomysłu na dekoracje i to kto je wykona? To opcja dla Was. Wystarczy wiadomość, e-mail lub telefon z prośbą o wparcie, konsultację lub zorganizowanie konkretnej usługi. Ten pakiet wystarczy by zarówno znaleźć i polecić Wam wspaniałe miejsce na Wasze wesele, wybrać się z Wami na degustację weselnego menu, jak i znaleźć idealne zaproszenia, polecić świetnego DJa czy przygotować prezenty dla Waszych gości. 

Co oprócz wsparcia wedding plennera?

Wybierając ten pakiet możecie być spokojni nie tylko o odpowiednie przygotowanie, ale też o to, że przed Waszym Dniem wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Na miesiąc przed ślubem przygotujemy wspólnie scenariusz tego dnia, tak aby nic Was nie zaskoczyło, abyście z wyprzedzeniem wiedzieli jak będzie się on toczył. Zadbam o uporządkowanie wszystkich płatności tworząc dla Was finalny harmonogram rozliczeń z zatrudnionymi podwykonawcami oraz będę z nimi w kontakcie aż do dnia wesela. 

Koordynacja dnia ślubu.

W tak ważnym i stresującym dniu, obecność ukochanego czy ukochanej, bliskich przyjaciół i rodziny, czasami nie wystarcza by w 100% cieszyć się chwilą. Właśnie dlatego oferuję Wam profesjonalną pomoc polegającą na koordynacji wydarzeń dnia ślubu oraz pracy podwykonawców, od ślubnego poranka, aż do północy. Jesteśmy przy Was po to, abyście mogli beztrosko cieszyć się swoim dniem! :)

      PAKIET Nº3   - profesjonalne wsparcie        

Cena: 2.500 zł (brutto)

płatna jednorazowo za dostęp

Podjęliście wyzwanie samodzielnej organizacji ślubu i wesela? Gratulacje!

Na pewno świetnie sobie poradzicie, ale czasami może przydać się pomoc...

 

"Który DJ gra tak, że nasi goście nie będą chcieli zejść z parkietu?"

"Jakie miejsce pomieści wszystkich, których chcemy zaprosić, a do tego ma ogród?"

"Który fotograf jest najlepszy, skoro jest ich aż tylu?"

"Skąd wziąć te piękne krzesła, które widziałam na Pinterest i Instagramie?"  

 

Przy tych i wielu innych pytaniach dotyczących firm i usługodawców, może przydać się Wam profesjonalna pomoc oraz wiedza, którą tak naprawdę można zdobyć jedynie pracując w branży ślubnej. Ta - podobnie jak każda inna, oferuje wiele rozwiązań, w różnych cenach ale też bardzo różnej jakości. Wiem, że pieniądze zaoszczędzone na ślub i wesele, chcecie wydać jak najlepiej dlatego proponuję Wam wsparcie, gwarantując że każda złotówka będzie naprawdę dobrze zainwestowana!

Co dostajemy? 

W ramach tego pakietu, udostępniam Wam swoją bazę sprawdzonych, rekomendowanych przeze mnie podwykonawców, najlepszych profesjonalistów branży ślubnej, którzy sprawią, że Wasze wesele będzie nie tylko niezapomniane, ale też naprawdę świetnie funkcjonujące. Dziesiątki fotografów, operatorów video, dekoratorów, florystów, grafików i firm poligraficznych projektujących zachwycające zaproszenia, najlepsze cukiernie, barmani, muzycy - akustyczni, jazzowi, kwartety, tria, harfistki, DJe, live i cover bandy, konferansjerzy i wodzireje, modne salony, atelier i projektanci mody ślubnej, najpiękniejsze pałace, dworki, hotele i stodoły - idealne na Wasze wesele... Wszystko czego potrzebujecie by sami zorganizować swój ślub i wesele. 

Dodatkowo zapewniam przygotowanie Was do wydarzeń dnia ślubu, opracowując z Wami szczegółowy scenariusz i plan tego co będzie się działo. 

Będzie mi niezwykle miło móc towarzyszyć Wam w tak wyjątkowym czasie. 

Zapraszam do współpracy!

Karolina Kowalska, wedding planner

Termin ważności powyższej oferty upływa w ciągu 14 dni roboczych.

bottom of page